תקשורת. יחסים. וציבור

הכירו אותנו

אני מאמין של
אייזן יח"צ

מאחורי כל עסק \ מוצר \ שירות מצליח עומדת אסטרטגיה שיווקית מנצחת, שמדייקת את התועלות והמסרים בטווח הקצר והבינוני, אך גם חושבת רחוק, כדי לעזור להגשים את החלום והחזון שנים קדימה.

בניית נוכחות נכונה ואפקטיבית בכל ערוצי התקשורת כולל ברשתות החברתיות היא תהליך שלוקח זמן!

יצירת קהל לקוחות נאמן כזה שגם ממליץ עלייך על המוצר שלך או המקום שלך לחברים והופך בעצם לכלי שיווק אפקטיבי בפני עצמו, מצריך בנייה של “סיפור” מדויק, אסטרטגיה שיווקית מנצחת וליווי מקצועי צמוד לאורך חיי העסק!

כאשר יוצאים החוצה עם קמפיין ממומן בכל פלטפורמה שיווקית יחצנית או דיגיטלית מומלץ להצטייד באיש מקצוע שמבין אסטרטגיה שיווקית שיוכל לכתוב את הבריף הנכון והקריאטיבי ואף יוודא שמה שיוצא החוצה לערוצי השיווק השונים עולה בקנה אחד עם המטרות העסקיות שהגדרת לעצמך

מוזמנים ליצור איתנו קשר ליחסי ציבור שעובדים!

מה אתם מוכנים לעשות על מנת להביא לעסק שלכם לפחות 1000 לקוחות פוטנציאלים חדשים ביום אחד?

אנחנו Aizen Marketing Group יודעים לעשות את זה ובהצלחה כל פעם מחדש. בהפקת אירועי קונספט מושקעים ונכונים.

איך? בונים אסטרטגיה מתאימה בהתאם לתקציב תוך התייחסות ברורה לאופי העסק, הקהל אופי האירוע ולתקופה. מייצרים תוכן יצירתי, עובדים עם הספקים הטובים ביותר בכל התחומים. דואגים לאישורים המתאימים וכמובן עושים את הכי טוב שלנו בתקשורת, בדיגיטל וביח"צ .
מקוריות. יצירתיות . תכנון נכון וביצוע עם קבלות- זה אנחנו !

מיכל אייזן

אז שמי מיכל אייזן נבות , וכן אני אייזן כמו השם שלי בכל מובן. גם כשזה מגיע לעבודה ולחיי הפרטיים אני לא מוותרת עד שהמטרה מושגת. חיה בזוגיות מושלמת עם אורי ויחד יש לנו חמישה ילדים. סוג של מפעל ליצירת רגעים קסומים וקשיים ותכלס, הם אחראים על האושר. את המשרד שלי פתחתי בשנת 2006 ועד אז עבדתי בתחום התיירות והאירועים בארץ ובעולם. חייתי שנים רבות בדרום אפריקה ועד היום מרגישה שהשארתי שם קצת מהנשמה שלי ואולי זה קשור לעובדה ששם נולדו ילדי..

אני אעוף על עצמי קצת ואגיד ללא משוא פנים שאני פרפקציוניסטית, סופר יצירתית, יכולה לעבוד כמעט בכל תקציב, אלופה ביצירת שיתופי פעולה. יודעת לחשוב מחוץ לאטמוספירה ובכל עסק שמאפשר לי אני הופכת להיות שחקנית נשמה. ומבחינתי השמים הם קו ההתחלה. אוהבת את העבודה שלי. וגם היום אחרי שנים בתחום פצצת אנרגיה "צהובה." והאמת, אם תשאלו את הלקוחות שלי הם יגידו בדיוק אותו דבר.

Call Now Button